Bieruń, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator produkcji - wysoka stawka

Poszukujemy operatorów produkcji ( linia montażowa ) z doświadczeniem oraz bez!

Praca dla kobiet i mężczyzn!

Gwarantujemy:

nową, wyższą stawkę godzinową

dodatek nocny

współpracę w oparciu o umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS

dodatkowe benefity - m.in. ubezpieczenie grupowe PZU

wsparcie -dedykowanego Koordynatora na każdym etapie oraz wprowadzenie do pracy pod okiem doświadczonego trenera

Formalności w telefonie &#8211; szybki proces rekrutacji oraz możliwość podpisania umowy bez wychodzenia z domu

Wgląd do przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People GO

Lokalizacja zakładu - Bieruń ul. Oświęcimska, dojazd komunikacją z Tychów, Oświęcimia i Katowic (przystanek autobusowy AUTO HIT FAT)

Zakres obowiązków:

obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
montaż części
raportowanie wyników pracy

Aplikuj lub wyślij smsa o treści PRODUKCJA BIERUŃ na nr 514 008 028

Ogłoszenie dodane: Sroda, 05 Styczen, 2022  12:15

Identyfikator: 711589

Wyświetleń: 1006